Spotify usnadňuje přehrávání a rozšiřuje výběr hudby.

Spotify usnadňuje přehrávání a rozšiřuje výběr hudby.

Vypadalo to, jako bych přes noc přešel z velikosti 9 na velikost 18. Nemohla jsem se na sebe podívat do zrcadla, aniž bych se necítila znechucená tím, jak vypadám a jak se mé jídlo vymklo kontrole. Čím více jsem byl sám sebou znechucen, tím více jsem se obracel k jídlu, aby mě „utěšil“. Bezmyšlenkovitě bych konzumoval party sáčky s brambůrky, litry sody a nekonečné množství rychlého občerstvení. Cítil jsem, že tato jídla jsou mými přáteli a vždy tu pro mě budou, když potřebuji utěšit, ale pravdou je, že tyto pocity pohodlí nikdy netrvaly dlouho. Během několika minut po zkonzumování enormního množství kalorií jsem pocítil hlubší pocit deprese, protože jsem se do tohoto bodu dostal. Začal jsem tento začarovaný kruh neustálého pojídání těchto potravin, po kterém následoval silný pocit viny a nenávisti k sobě samé. Opravdu smutné pro mě bylo, že i když moji přátelé a rodina byli svědky dramatického nárůstu hmotnosti, nikdo mi nikdy nic neřekl.

V jakém okamžiku jste se rozhodli, že je třeba věci ve vašem životě změnit?

Když jsem šel k lékaři na kontrolu, rozhodl jsem se, že musím změnit svůj život. V té době jsem doma váhu neměl, takže jsem neměl ponětí, kolik vážím. Byl jsem zničený, když mi doktor řekl, že vážím 200 liber. Ale nebylo to nutně číslo na váze, co mě přimělo ke změně – řekl doktor. Nonšalantně řekla: „Musíš přestat tolik jíst,“ ale nikdy nenabídla žádné návrhy. Právě mě poslala na cestu, abych pokračoval ve své cestě sebezničení. Ale právě v tu chvíli jsem se rozhodl, že už si nedovolím pokračovat v tomto způsobu života a že musím změnit životní styl.

Jaké kroky jste podnikli, abyste začali dělat zdravé změny, a jaký dopad měly na vaši váhu?

Začal jsem cvičit několikrát týdně sám. Koupil jsem si video cvičení Tae Bo od Billyho Blankse a začal jsem to dělat doma. Také jsem začal běhat po schodech v místní komunitní budově, která nebyla příliš daleko od místa, kde jsem bydlel. Můj tehdejší přítel (můj nyní manžel) mě povzbuzoval, abych přestala jíst nezdravé jídlo a začala jíst více zdravějších potravin a hledala pomoc pro to, co se ve mně dělo, co mě přimělo jíst tímto způsobem. Čím více jsem cvičil, tím lépe jsem se začal cítit. Ohromně jsem omezil množství nezdravého jídla, které jsem snědl, a moje oblečení začalo o něco lépe sedět, ale stále jsem neměl ponětí, kolik vážím, protože jsem neměl váhu. Určitě to byly změny správným směrem, ale věděl jsem, že pokud chci pokračovat, potřebuji další pomoc.

Proč jste se rozhodl začít spolupracovat s trenérem?

Rozhodl jsem se najmout osobního trenéra, protože i když jsem dělal malé změny, nemyslel jsem si, že bych v tom mohl pokračovat sám. Potřeboval jsem větší podpůrný systém – potřeboval jsem někoho, kdo by mi řekl, co musím udělat, abych shodil váhu a udržel si ji. Potřeboval jsem někoho, kdo by mě povolal k odpovědnosti – někoho, kdo nebyl přítel nebo člen rodiny.

Za ta léta jsem se toho od svého trenéra hodně naučil. Naučil jsem se, že se na hubnutí nemůžete dívat jako na „dietu“ nebo něco, co budete dělat jen několik měsíců, dokud nedosáhnete svého cíle. Konečně jsem pochopil, že hubnutí musí být změnou životního stylu a že jakmile dosáhnete svého cíle v hubnutí, cesta tam nekončí.

Proč jste se rozhodl stát se osobním trenérem a koučem zdraví s certifikací ACE?

Rozhodl jsem se stát osobním trenérem a trenérem zdraví, protože jsem chtěl lidem oplácet a pomáhat tak, jak můj trenér pomohl mně! Moje trenérka byla mnohem víc než jen osobní trenér – stala se mou mentorkou a přítelkyní. Záleželo jí na mém blahu a chtěla mě vidět uspět, a já jsem se rozhodl, že to chci být pro někoho jiného. Chtěl jsem, aby lidé pochopili, že přesně vím, čím si procházejí, protože jsem si prošel stejnými věcmi a že se to dá otočit. Pokud máte správný podpůrný systém a lidi kolem sebe, kteří vás vytlačí z komfortní zóny, můžete být úspěšní. Také jsem chtěl pomoci prolomit stigma, že všichni osobní trenéři jsou přirozeně hubení a nikdy neměli problém s váhou. Když jsem se stal osobním trenérem, dělal jsem práci, kterou jsem už nemiloval. Bojoval jsem, abych našel svůj smysl života, a snažil jsem se přijít na to, co mám dělat a kým jsem měl být. Když do mého života vstoupila fitness, bylo to, jako by ve mně zhaslo světlo – oheň, o kterém jsem nikdy nevěděla, že existuje. Konečně jsem našel to, co jsem měl dělat a kým jsem měl být.

Co byste řekli někomu, kdo má cíle v oblasti hubnutí, ale váhá, zda spolupracovat s osobním trenérem nebo zdravotním koučem?

Doporučuji provést průzkum a pohovory s jednotlivci, než si najmete osobního trenéra nebo zdravotního trenéra, protože jeho osobnost se musí shodovat s vaší osobností fitness. Se svým osobním trenérem nebo zdravotním trenérem se musíte cítit naprosto pohodlně a on nebo ona musí rozumět tomu, čím procházíte, a být schopni vám bez odsuzování pomoci.

Pokud váháte nad spoluprací s osobním trenérem nebo zdravotním koučem, neváhejte! Jsme stejní jako vy a někteří z nás si dokonce prošli stejnými problémy, kterým možná čelíte i vy. Chápeme, čím procházíte, a chceme vám pouze pomoci k úspěchu! Ale recenze na hondrogel můžeme to udělat pouze tehdy, pokud jste 100 procent odhodláni provést změnu.

Máte pocit, že vaše hudba udává tempo vašeho cvičení? Náš výzkum prokázal to, co už víte – hudba ovlivňuje intenzitu cvičení. Exkluzivní studie ACE zjistila, že melodie mohou snížit vnímání námahy a zvýšit vytrvalost až o 15 procent. To znamená, že to, že se budete tlačit v posilovně, nebude tak špatné.

Pokud je hudba tak důležitá, pak bychom pravděpodobně měli mít v rukávu nějaké triky, jak se neustále inspirovat našimi hudebními výběry a přitom nevydělat peníze, nemyslíte? Mám co nejvíce hudby nahrané na náhradním iPodu, který žije v mém autě (starý, ale funguje to) a mám 3 sluchátka navíc (kdekoli můžu skončit bez páru). Kromě toho trávím čas zkoumáním a plánováním hudby pro mé tréninky. Použití nástrojů, o kterých se chystám diskutovat, nezabere příliš mnoho času a příprava mě skutečně vzrušuje, abych vyšel ze dveří a zapotil se!

Hudební zdroje

Můžete doslova držet tisíce skladeb v dlani, uspořádat je do seznamů skladeb pro různé scénáře cvičení a přeskakovat nebo opakovat podle libosti. Pokud jste ještě neskočili do rozjetého vlaku iPodu nebo MP3 přehrávače, je nejvyšší čas. Pokud potřebujete zdůvodnění, přejděte na výše uvedený výzkum a opakujte po mně: „Můj zážitek z cvičení bude mnohem lepší! Je to solidní investice.» O hudebních zdrojích bychom mohli diskutovat hodiny, ale pojďme to zredukovat na dva, které jsou považovány za nejrozšířenější a nejsnáze použitelné.

iTunes je KRÁL. Online prodejce hudby má pocit, jako by existoval odjakživa, ale není to ani deset let staré. V dubnu 2008 se oficiálně stala nejoblíbenějším hudebním prodejcem v USA a pro většinu z nás je to místo, kde si prohlížíme a vytváříme soundtrack pro naše životy. Za posledních devět let jsme určitě viděli, jak počet skladeb roste, délka ukázek se prodlužuje a rozmanitost možností vyhledávání nám otevřela oči pro více hudby, než jsme kdy mohli sníst. Samozřejmě jsme také viděli růst cen z 0,99 dolaru na 1,29 dolaru (u většiny skladeb) a viděli jsme, jak se platforma rozrostla do mekky všech médií včetně aplikací pro zařízení, filmy, televizní pořady, knihy, audioknihy a další ( což může být pro někoho zdrcující). Navigace je intuitivní a způsob, jakým nakupujete a ukládáte hudbu, je hračka. Nezapomeňte, že stále můžete vzít všechna CD, která máte doma, a dostat je do iTunes, abyste si ze svých starých skladeb vytvořili ty nejlepší seznamy skladeb. iTunes je skutečně zlatým standardem pro nákup, ukládání, organizování a poslech hudby.

Spotify se rychle stává blízkou sekundou iTunes (a je mým osobním favoritem!). Můj dobrý přítel Julz Arney říká: «Je to, jako by Pandora a iTunes měly dítě!» Spotify je švédská hudební streamovací služba, která byla spuštěna v říjnu 2008. Služba byla v USA dostupná teprve nedávno (k 14. červenci 2011), ale rychle se stala oblíbenou mezi vášnivými spotřebiteli hudby. Spotify je hudební knihovna, která funguje velmi podobně jako tradiční knihovna. Hostuje spoustu hudby v kyberprostoru, kterou si můžete půjčit a používat, ale nemůžete si ji ponechat navždy. Z vašich melodií nemůžete vytvořit CD a můžete je přehrávat pouze na jednom zařízení najednou (počítače, iPody a iPhony se všechny snadno synchronizují). V závislosti na typu služby, kterou se Spotify máte, můžete neomezeně poslouchat hudbu, vzít si ji s sebou na cesty a hrát, když nejste na WiFi nebo 3G/4G síti. Nejlepší na Spotify je funkce „sdílení“. Je úzce propojena s Facebookem a po vzoru giganta sociálních sítí. Můžete vidět své přátele, to, co poslouchají, získat skladby z jejich oblíbených seznamů skladeb, přihlásit se k odběru seznamů skladeb, které se automaticky aktualizují, když majitelé aktualizují, a další. Můžete dokonce importovat svůj seznam skladeb iTunes do knihovny Spotify. Je to prostě úžasné a zmínil jsem se buď zdarma, nebo (nanejvýš) 9,99 $ měsíčně za prémiovou službu? Pokud kupujete více než 10 skladeb měsíčně, možnost 9,99 $ představuje obrovskou úsporu. Nemluvě o tom, že vám dává svobodu hrát si se svými hudebními volbami, jít ven a vybrat si skladbu, o které si nejste jisti, že se vám bude navždy líbit. Spotify výrazně vylepšilo mé seznamy skladeb na cvičení!

Samozřejmě existuje spousta dalších zdrojů, jako je Amazon.com, Rhapsody, Walmart.com, bez ohledu na to, co vás baví. Vyberte si, která možnost vám vyhovuje, abyste vytvořili hudební knihovnu pro vaše cvičení. Ujistěte se, že jste vybrali zdroj, který vám umožní snadno přenášet hudbu do vašeho přenosného přehrávače. S největší pravděpodobností budete také chtít zdroj, který vám umožní vytvářet seznamy skladeb pro snazší poslech (náhodné přehrávání je dobré, dokud vám Helen Ready nebude hučet v uších během intenzivního cyklistického stoupání).

Hudební inspirace

Najít perfektní melodie pro váš trénink nemusí být těžké. Dny divoké husy skončily! Podívejte se na čtyři z mých oblíbených zdrojů pro neustálou inspiraci v hudebním světě.

Jog.fm – slogan Jog.fm uvádí, že „pomáhá vám najít perfektní hudbu pro váš běh (procházku nebo jízdu). Můžete začít tím, že zapojíte svůj čas běhu na míli a automaticky se za vás vyplní seznam skladeb, nebo se můžete jednoduše rozhodnout procházet oblíbené melodie pro cvičení a hledat nové nápady. Pohodlně zobrazuje odkazy, kde si můžete skladbu zakoupit na iTunes, Amazon nebo ji najít na Spotify. Už jsou zde dokonce i spuštěné seznamy skladeb, které se vám budou hodit. A ano, má inspiraci pro další modality kromě běhu.

Equinox – Ano, klub zdraví je skvělým místem, kde se můžete obrátit pro vaši hudební opravu. Mají sekci nazvanou „seznamy skladeb celebrit“, kde můžete vedle seznamu skladeb The Yogi vidět Maroon 5’s Power Playlist. Na návrzích Equinoxu se mi líbí, jak jsou rozmanité. Pokud hledáte hudbu na cvičení, najdete to, co potřebujete, ale najdete také relaxační hudbu, abyste si odpočinuli, relaxovali nebo si zacvičili jógu. A tyto písně nepatří mezi vaše průměrné seznamy 100 nejlepších skladeb v Billboardu. Najdete jedinečné skladby a nové umělce, které jste možná sami nikdy neobjevili.

iTunes má několik funkcí, které vám mohou odemknout novou hudbu. Za prvé, úvodní obrazovka se bude neustále měnit a upozorňovat vás na nové umělce, výběr editorů, nedávné hity, hudbu vydanou tento týden a tak dále. Na straně budete moci snadno identifikovat nejlepší žebříčky. Abyste se dostali k dobrým věcem, můžete také začít hrát s Genius a Ping. Funkce Genius je, no, Genius! Podívá se na vaši historii nákupů a navrhne na základě vaší minulosti. Ping je sekce sociálních médií iTunes. Můžete sledovat lidi na Pingu, kontrolovat, co nakupují, a sdílet seznamy skladeb. Na straně sekce Ping najdete také seznamy skladeb Ping a Ping grafy (na základě historie poslechu vašich „přátel“).

Spotify podle mého názoru poskytuje nejjednodušší metody průzkumu, které ustupují inspiraci. Po přihlášení začněte s „Co je nového“ (vlevo nahoře). Tato funkce zobrazuje vaše doporučené aplikace a alba Spotify, oblíbené seznamy skladeb (mezi vašimi přáteli), myšlenky o lidech, které stojí za to sledovat, novinky a další. Poté můžete kliknout na kteréhokoli ze svých „přátel“, abyste viděli, co poslouchají, a seznamy skladeb, které vytvořil. Dokonce s nimi můžete sdílet své oblíbené skladby. Spotify má také aplikace, které vám pomohou najít a přehrávat hudbu. Používám 123 Top Lists k zobrazení alb, umělců a skladeb, které jsou na Spotify trendy. Nakonec je na pravé straně obrazovky sloupec, který streamuje aktivity vašich přátel a dokonce vám ukazuje, co v danou chvíli poslouchají. Klikněte na skladbu a začněte ji hrát. Pokud se vám líbí, označte ji hvězdičkou nebo si ji stáhněte do seznamu skladeb. Vzhledem k tomu, že si můžete zdarma prohlédnout celou skladbu, nebude vám vadit, když si poslechnete něco, co jste ještě nikdy neslyšeli. Spotify usnadňuje přehrávání a rozšiřuje výběr hudby.

Začít

Abychom vám pomohli začít, přidal jsem seznam mých oblíbených běžeckých melodií jen pro vás na Spotify, stejně jako mé oblíbené osvěžující nebo relaxační melodie. Podívejte se na oba kliknutím na níže uvedené odkazy. Užívat si!

Moje oblíbené běžecké melodie 2012 Graceful Grande Finales

Lisa Woods, chycená v začarovaném kruhu emocionálního stravování a problémů s vizí těla, věděla, že musí ve svém životě udělat nějaké vážné změny. Z 200 liber na současnou váhu 121 liber Lisa sdílí příběh o tom, jak shodila váhu a udělala skutečnou změnu životního stylu s pomocí osobního trenéra a jak ji její osobní proměna inspirovala k tomu, aby se dala na kariéru ACE. -certifikovaný osobní trenér a kouč zdraví, který pomáhá ostatním dosáhnout a překonat jejich cíle v oblasti zdraví a kondice.

Kdy jste začali bojovat se svou váhou?

Po vysoké škole jsem se začal věnovat jídlu jako způsobu, jak se uklidnit, protože v dětství bylo mnoho věcí, které jsem nikdy neřešil. Když mi bylo asi 20 let, vážil jsem 200 liber. Vypadalo to, jako bych přes noc přešel z velikosti 9 na velikost 18. Nemohla jsem se na sebe podívat do zrcadla, aniž bych se necítila znechucená tím, jak vypadám a jak se mé jídlo vymklo kontrole. Čím více jsem byl sám sebou znechucen, tím více jsem se obracel k jídlu, aby mě „utěšil“. Bezmyšlenkovitě bych konzumoval party sáčky s brambůrky, litry sody a nekonečné množství rychlého občerstvení. Cítil jsem, že tato jídla jsou mými přáteli a vždy tu pro mě budou, když potřebuji utěšit, ale pravdou je, že tyto pocity pohodlí nikdy netrvaly dlouho. Během několika minut po zkonzumování enormního množství kalorií jsem pocítil hlubší pocit deprese, protože jsem se do tohoto bodu dostal. Začal jsem tento začarovaný kruh neustálého pojídání těchto potravin, po kterém následoval silný pocit viny a nenávisti k sobě samé.

Comments are closed.